6. aprill, kell 10:00

Lahendame mõne tunniga olulised energiakulu probleemid ning jätkame vabas vormis aruteluga.

Pirita tee 28

Koolitus toimub Pirita tee 28, Tallinn, Eesti Näituste messikeskuses, Eesti Ehitab messi raames, A1 seminariruumis, mis asub peauksest sisenedes vasakul.

2 esinejat

Koolituse viivad läbi aastatepikkuse kogemusega Hoiame Kokku Grupp OÜ eestvedajad.

Koolitusest

Oled oodatud energiasäästmislahenduste koolitusele, kus võetakse vaatluse alla kõige põletavamad teemad ning räägitakse reaalsetest lahendustest! Koolituse kestvus on orienteeruvalt kolm tundi.
Koolitus on mõeldud järgmistele kinnisvara sihtgruppidele: avalikud hooned, kaubanduspinnad, laod, büroohooned, lasteaiad, koolid ja eramajad. Koolitus on suunatud valla- ja linnavalitsuste, ehituse ning kinnisvaraettevõtete juhtidele.
Koolitus keskendub era- ja ärihoonete energia- ja kõrvalkulude vähendamisele valdkondades, kus on võimalik saavutada reaalsed tasuvusajad alla kolme aasta.

Ajakava

 • 10.15 Koolitus
  • Küte, jahutus ja ventilatsioon – juhtimises peitub võlu!
  • Veesääst – lihtsaim lahendus, kiireim tasuvus!
  • Valgustus – keerulisim valdkond, suurim sääst!
  • Elekter – standby’st reaktiivenergiani!
  • Mõõtmissüsteemid – selleks, et säästa, tuleb mõõta!
 • 13.00 Referentsid, projektid ja tehtud tööd

Esinejad

Marti Arak

Marti Arak

Hoiame Kokku Grupp OÜ

TTÜ magistrikraadiga mehaanika- ja tootearendusinsener, kes omab kaheksa aastast tugevat müügi-, turundus- kui ka projektijuhtimiskogemust. Juhtimiskogemused ning inseneri kompetents on andnud Martile võimekuse eest vedada ka Euroopa suurimat robotivõistlust Robotex. Hobi korras mängib Marti bridži, malet ja tegeleb robotiehitusega.

Kristjan Kookmaa

Hoiame Kokku Grupp OÜ

TTÜ bakalaureusekraadiga elektroenergeetika insener, kes on viimased kümme aastat tegelenud elektri- ja automaatikaprojektide müügi ja juhtimisega. Kristjani kogemustepagas hõlmab kõike alates kaabli tõmbamisest kuni kõrgetasemeliste KNX automaatika projektide realiseerimiseni. Kristjani hobideks on kalastamine, jooksmine ja talisuplus.

Kohtade arv on piiratud!

(Kohti on esimesele viiekümnele)

Registreerimise vorm

Ees- ja perekonnanimi

Ettevõte

Amet

Email

Telefon

Kust kuulsid koolitusest?